Mała pożyczka

mała pożyczkaDziś bez konieczności wychodzenia z domu możemy zrealizować większość codziennych czynności. Internet daje nam możliwość zrobienia zakupów, zapłacenia rachunków czy skontaktowania się z przyjaciółmi na drugim końcu świata. Sieć znosi wszelkie granice, również w zakresie usług finansowych.

Każdy z nas zmaga się z nieprzewidywalnością losu i sytuacjami, które mogą powodować brak pieniędzy. Mikrorata.pl doskonale rozumie, że w życiu każdego człowieka może zdarzyć się sytuacja losowa, która wymaga nagłego zastrzyku gotówki.

Mała pożyczka może okazać się solidnym wsparciem dla budżetu domowego. Decyzje o wypełnieniu wniosku na dowolny cel są dziś motywowane najróżniejszymi codziennymi potrzebami jak np. zepsuta pralka, nagły wyjazd na wakacje czy wyprawka szkolna.

Mała pożyczka na dogodnych warunkach

Główną zaletą pożyczek przez internet bez zaświadczeń jest ich dostępność. Aby otrzymać pozytywną decyzję na Mikrorata należy jedynie spełnić kilka prostych warunków:

 • mieć ukończone 20 lat
 • mieć stały dochód,
 • nie przekroczyć daty 80. urodzin,
 • posiadać numer ewidencyjny PESEL,
 • numer telefonu komórkowego
 • oraz konta bankowego.

Po spełnieniu tych niewygórowanych kryteriów można być niemal pewnym, że wnioskowana kwota znajdzie się na wskazanym koncie bankowym.

W podjęciu decyzji o wzięciu pożyczki pomocne  będą „suwaki”, które posłużą do określenia konkretnej kwoty małej pożyczki w przedziale od 1 000 do 10 000 złotych. Poniżej w analogiczny sposób wystarczy określić planowany okres spłaty pobieranej gotówki: od 10 do maksymalnie 24 miesięcy.

„Suwaki” pozwalają na bieżące monitorowanie jak kwota raty może się zmieniać w zależności od okresu spłaty oraz wysokości pożyczki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że mała pożyczka zostanie udzielona na najbardziej dogodnych nam warunkach. Ta dostępna na Mikrorata.pl cechuje się niezbędną elastycznością wymaganą dziś przez klientów.

Elastyczność spłaty i gwarancja zadowolenia małej pożyczki

Dzięki preferencyjnym warunkom oraz możliwości samodzielnego ustalenia harmonogramu oraz wysokości rat osoby decydujące się na małe pożyczki mogą być przekonane o gwarancji zadowolenia.

Elastyczność wysokości rat, ich dostosowanie do budżetu oraz długość spłacania określona indywidualnie sprawia, że pożyczki gotówkowe przez internet stają się coraz częstszym wyborem Polaków.

Nagłe sytuacje przestają być problematyczne dzięki możliwości otrzymania małej pożyczki niemal od ręki. Dzięki dostępności usług finansowych w internecie możemy cieszyć się zaoszczędzonym czasem, pieniędzmi oraz zrealizowanymi celami. W ten sposób pożyczki gotówkowe przez internet stają się odpowiedzią na nagłe, niezaplanowane potrzeby. Łatwość ich otrzymania pozwala na pewny, szybki wpływ gotówki na wskazane konto.

Komentujesz: “Mała pożyczka

 1. Jeśli rata będzie równie mała, co pożyczona kwota, to chętnie skorzystam 😉 Wbrew pozorom ciężko jest znaleźć firmę, która pożyczy nam małą sumę np. 1000 złotych, bo firmy pożyczkowe też muszą zarobić na swoich klientach, a o ten zarobek łatwiej, gdy pożyczona suma jest wyższa.

 2. Wiem po sobie, że nieraz taka niby mała pożyczka pomaga rozwiązać naprawdę solidne kłopoty finansowe. Chyba że ktoś znalazł się już w jakiejś bazie dłużników, to wtedy nie znajdzie pomocy praktycznie w żadnej firmie pożyczkowej.

 3. Wydaje się, że te warunki, które trzeba spełnić są naprawdę proste i że taką małą pożyczkę praktycznie każdy może dostać. Zastanawiam się tylko czy taka mała pożyczka przysługuje też byłym dłużnikom…

 4. Moi znajomi są jeszcze „na dorobku” i wzięli taką małą pożyczkę na remont kuchni. Nie potrzebowali większej kwoty, bo większość prac sfinansowali z oszczędności. Ale jak się okazało, że robota stoi, bo w portfelu pustka, to z pomocą przyszła Mikrorata, gdzie dzięki pożyczce gotówkowej udało im się dokończyć remont. Wiem, że byli zadowoleni, bo nie polecaliby innym czegoś, czego sami nie przetestowali. Chwilowo sam ani dużej, ani małej pożyczki nie potrzebuję, ale w razie czego już wiem, gdzie szukać.

 5. Jeśli ktoś ma chwilowe, podkreślam CHWILOWE kłopoty finansowe, to taka mała pożyczka może pomóc mu z nich wyjść. Ale jeśli komuś się wydaje, że można żyć od pożyczki do pożyczki, to niestety, ale nie tędy droga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *