O nas

Mikrorata – tania i szybka pożyczka dla Ciebie

Jesteśmy firmą z branży internetowych usług finansowych, specjalizujemy się w długoterminowych i ratalnych pożyczkach on line. Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie i satysfakcji naszych klientów, dlatego też kierujemy się mottem: „Odpowiedzialne pożyczanie”.

W jednym miejscu łączymy rzetelne usługi finansowe z produktami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta.

Naszym celem jest pomoc w podreperowaniu domowego budżetu i realizacji marzeń o wakacjach czy zapewnieniu gotówki na niespodziewane wydatki. Chcemy odciążyć Klientów z myślenia o problemach skąd wziąć pieniądze na organizację świątecznej kolacji, wyprawkę dla dziecka czy remont mieszkania, stąd nasza oferta szybkich pożyczek internetowych.

Naszą ofertę pożyczek on line wyróżnia:

  • Przejrzystość – wszystkie informacje o warunkach, zasadach i kosztach zaciągnięcia pożyczki są czytelne, zrozumiałe i widoczne dla każdego Klienta.
  • Brak zbędnych formalności – wystarczy dowód osobisty, konto w banku oraz telefon komórkowy.
  • Szybkość i prostota obsługi – pożyczkę można zaciągnąć przez internet bez wychodzenia z domu.
  • Elastyczność – pożyczka dostosowana do Twoich potrzeb.
  • Kontrola – Ty decydujesz o wysokości i terminie spłaty.
  • Odpowiedzialność – dokładnie oceniamy Twoją zdolność kredytową. Z nami masz pewność, że pożyczka nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem.

 

Mikrorata to innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki przez internet. Cały proces odbywa się całkowicie on line przy wykorzystaniu w pełni zautomatyzowanego systemu.