Pożyczki na raty

Pożyczki na raty - sprawdź czy to rozwiązanie dla Ciebie

Pożyczki na raty – weź dziś, spłać później

Pieniądze zarobić trudno, zaś wydaje się je niezwykle szybko. Może się również zdarzyć, że na koniec miesiąca niczym w starym dowcipie zostanie nam zdecydowanie za mało wypłaty, że zabraknie nam pieniędzy na rachunki, bieżące wydatki czy na coś, czego wcześniej nie uwzględniliśmy w swoich finansowych planach. Może to być cieknący zlew, zepsuta pralka czy samochód, który odmówił współpracy w najmniej odpowiednim momencie. Każda z tych sytuacji poza stresem wiąże się również z wydatkami, których niekiedy nie jesteśmy w stanie sfinansować z aktualnie posiadanych środków.

Istotne jest również to, że tego rodzaju nagłych wydatków nie da się uniknąć – sprzęty czasem się psują, a ich naprawa to nie wybór, lecz konieczność, bo tak jak jeszcze da się funkcjonować bez samochodu (choć miłośnicy czterech kółek jak i przedstawiciele niektórych zawodów pewnie, by się z tym nie zgodzili), tak trudniej jest wyobrazić sobie codzienne życie bez lodówki, pralki, telefonu, gazu czy światła, które również trzeba opłacić. W takich sytuacjach zamiast lamentować nad tym, co nam się przydarzyło, warto zastanowić się nad tym, skąd wziąć pieniądze konieczne do poradzenia sobie z taką niemiłą niespodzianką. Rozwiązaniem naszych finansowych trosk niezależnie od tego, czym są spowodowane mogą być…. pożyczki ratalne.

A może nie tyle zaskoczyły Cię wydatki, których wcześniej nie brałeś pod uwagę, co masz ochotę sprawić sobie mały prezent? Kusi Cię zjawiskowa sukienka wisząca na wystawie Twojego ulubionego sklepu chociaż portfel świeci pustką? Od dawna „chodzą za Tobą” perfumy podobne do tych, których używa Twoja najlepsza przyjaciółka? A może marzy Ci się nowy telewizor, telefon czy gadżet do samochodu? W każdym z tych przypadków pożyczki długoterminowe mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

Zaskoczył Cię przyjazd niespodziewanych gości, których chcesz godnie przyjąć? Musisz kupić dziecku prezent, a do wypłaty jeszcze daleko? A może Twoje finanse zostały uszczuplone przez takie sezonowe wydatki jak zakup prezentów świątecznych czy skompletowanie wyprawki dla dziecka? Brakuje Ci do pierwszego? Zdecydowałeś się spełnić swoje marzenia i wyjechać na życiową wyprawę? Nie pytamy o to, dlaczego brakuje Ci pieniędzy i na co zamierzasz je przeznaczyć – w mikrorata.pl po prostu Ci je pożyczymy!

Pożyczki na raty – co to takiego?

Pożyczki na raty - minimum formalności

Pożyczki na raty to na rynku pozabankowych usług finansowych produkt stosunkowo nowy z dość długim okresem spłaty przy jednoczesnej niskiej racie. Mikrorata.pl oferuje pożyczki na raty w wysokości od 1000 do 10000 zł, które można spłacać od 6 do nawet 24 miesięcy.

Myślisz o wzięciu pożyczki na raty? Na stronie mikrorata.pl jest to prostsze niż myślisz! Przejrzyste i jasne procedury zostały stworzone specjalnie po to, by ułatwić Ci zaciągnięcie pożyczki wtedy, gdy zaskoczyły Cię nieprzewidziane wydatki.

Uważasz, że wzięcie pożyczki na raty to długa i męcząca procedura? Wydaje Ci się, że wiąże się to z mnóstwem zaświadczeń i dokumentów? A może myślisz, że nawet jeśli pożyczka na raty zostanie Ci udzielona na pieniądze będziesz musiał czekać i czekać? Nic bardziej mylnego! Mikrorata.pl została stworzona po to, by ułatwić, a nie utrudnić Ci życie, by oferować finansowe wsparcie tam, gdzie banki straszą długim procesem weryfikacji podanych danych bez gwarancji udzielenia pożyczki.

Kiedy warto wziąć pożyczkę na raty?

Pożyczki na raty - weź i przeznacz pieniądze na co chcesz!

Mikrorata.pl przychodzi z pomocą tym, którzy z różnych względów potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, którym zabrakło funduszy na pokrycie bieżących wydatków, zapłacenie rachunków czy wywiązanie się ze wcześniejszych zobowiązań.

Jaka jest dobra pożyczka na raty? Odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż myślisz! Dobra pożyczka na raty to po prostu taka, którą łatwo dostaniesz, ale i równie łatwo i bez większych problemów spłacisz. Nie powinna ona również zbytnio obciążać domowego budżetu, ani przekraczać Twoich możliwości finansowych. Nim weźmiesz pożyczkę na raty, upewnij się, że będzie stać Cię na spłatę zaciągniętego zobowiązania.

Pożyczka na raty sprawdzi się w takich sytuacjach jak:

 • remont mieszkania,
 • wymiana mebli czy wyposażeni,
 • naprawa samochodu czy sprzętu elektronicznego,
 • zakup sprzętu RTV i AG,
 • zakup egzotycznej wycieczki, 
 • sfinansowanie okazjonalnych i sezonowych wydatków (np. wesele w rodzinie, komunia, Święta Bożego Narodzenia etc), 
 • chęć podniesienia kompetencji zawodowych,
 • kupno czegoś w promocyjnej cenie,
 • kupno czegoś dzieciom. 

Nie martw się tym, że zaciągasz pożyczkę na raty. Pamiętaj, że nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego, choroba, utrata pracy, zepsuty samochód czy cieknący kran, to sytuacje, które po prostu się zdarzają, a gdy już się pojawią potrafią zrujnować nawet najlepiej zaplanowany domowy budżet. Właśnie w takich sytuacjach warto wziąć pożyczkę na raty, by finansowo stanąć na nogi i rozwiązać problem, który się pojawił. Podobnie rzecz ma się z okazjami, które mogą się już nie powtórzyć. Kupno czegoś w promocyjnej cenie to przede wszystkim oszczędność i inwestycja, która jeszcze Ci się zwróci. Dotyczy to zwłaszcza zakupu sprzętu RTV czy AGD bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie.

Potrzebuję pożyczki na raty i…co dalej?

Przyjmijmy, że wiesz już, że bez pożyczki ani rusz i że naprawdę jej potrzebujesz. Załóżmy również, że zastanowiłeś się także nad kwotą, która ratowałaby Twój budżet i okresem spłaty (pamiętaj, że obie te kwestie są niezwykle istotne, gdyż pożyczka na raty, to jak każda pożyczka pewne zobowiązanie, które trzeba będzie spłacać w wysokości i terminach ustalonych z doradcą), w takiej sytuacji pozostaje tylko (i aż) pytanie…od kogo pożyczyć pieniądze. Nie jest tajemnicą, że na rynku istnieje wiele firm (i ciągle powstają nowe) pozabankowych w ofercie których znajdują się pożyczki na raty. Jedną z nich jest mikrorata.pl która oferuje m.in. pożyczki na raty udzielane na jasnych i przejrzystych zasadach. Przejdźmy jednak do konkretów: jedynym, czego potrzebujesz, by otrzymać u nas pożyczkę na raty jest:

 • odpowiedni wiek (chcąc ubiegać się o pożyczkę na raty musisz mieć od 20 do 80 lat),
 • posiadanie numeru PESEL,
 • posiadanie stałego adresu zamieszkania na terenie Polski,
 • posiadanie aktywnego konta bankowego,
 • posiadanie stałego dochodu.

4 kroki. Tylko tyle dzieli Cię od otrzymania pożyczki na raty:

 1. Zapoznaj się z formularzem umieszczonym na naszej stronie i wypełnij go
 2. Wybierz kwotę, którą chcesz pożyczyć i określ czas spłaty
 3. Wypełnij krótki wniosek – pamiętaj o uzupełnieniu każdego pola!
 4. Umów się z kurierem.

Pożyczki na raty sprawdzą się również jako przedświąteczny zastrzyk gotówki

Otrzymaj pieniądze na podany wcześniej numer konta lub odbierz je na poczcie.

I chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to złośliwi dodają, że twierdzą tak Ci, którzy je mają. Weź pożyczkę na raty w takiej kwocie w jakiej potrzebujesz i rozwiąż swoje problemy finansowe już dziś!

Komentujesz: “Pożyczki na raty

 1. Jasne, że pożyczki na raty nie trzeba spłacać od razu, ale jednak musimy tych terminów płatności pilnować, bo opóźnienie może nas drogo kosztować…

 2. A ja nawet taką pożyczkę na raty wolę spłacić, gdy tylko będę miał taką możliwość (nawet wcześniej niż ustalałem z doradcą) i mieć ten komfort, że już z niczym nie zalegam. I w razie gdybym potrzebował kolejnej pożyczki, to też mogę o nią wnioskować i pewnie bym ją (jako rzetelny klient) dostał.

 3. Największym plusem pożyczek na raty jest dla mnie to, że firmy pożyczkowe akceptują różne rodzaje dochodów. Pracuję jako wolny strzelec, więc dla mnie jest to ogromne ułatwienie. Poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji żeby nawet w momencie, gdy pracuję na etacie taka firma dzwoniła do mojego pracodawcy i pytała o dochody. A banki tak postępują. Żenada.

 4. Koszty związane z wzięciem pożyczki są wprawdzie wysokie, ale i tak lepsze są pożyczki na raty niż pożyczki w banku, który przekreśli człowieka już na wstępie. I nie mówię nawet o osobach, które mają długi, a o kimś, kto np. jeszcze w ogóle nie ma historii kredytowej. Im też banki robią problemy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *