Pożyczki on line

pożyczki on lineW dobie cyfryzacji przyzwyczailiśmy się, że w zasięgu ręki mamy dostęp praktycznie do wszystkiego. Internet sprawił, że większość codziennych spraw możemy załatwić za pomocą kilku kliknięć bez wychodzenia z domu. Nic dziwnego, że internetem zainteresowała się również branża finansowa, która umożliwiła zaciągnięcie pożyczek on line. W tej dziedzinie spełnia on bardzo ważną rolę.

To właśnie tego typu oferty są obecnie prawdziwym hitem w branży pożyczek pozabankowych, ponieważ w związku z niezwykle szybko rosnącym w ostatnich latach rozwojem technologii, a co za tym idzie i cyfryzacji, nasze życie pod wieloma względami zmieniło się diametralnie – kupujemy przez internet, tak też płacimy rachunki, pracujemy, kontaktujemy się ze znajomymi, sprawdzamy opinie czy wyszukujemy informacje. Dlatego też spędzając czas przed urządzeniami takimi jak laptop, tablet czy iphone, także od ofert z sektora finansowego oczekujemy dogodnych internetowych usług dopasowanych do stylu życia i oczekiwań.

Jakie są zalety pożyczek on line?

1. Pożyczki on line to brak papierkowej roboty

Irytuje Cię mnogość papierów, których wymagają od Ciebie banki? Korzystając z pożyczki on line ograniczysz formalności do absolutnego minimum, pozostawiając tylko podstawowe sprawy niezbędne dla uzyskania pieniędzy oraz zachowania bezpieczeństwa umowy finansowej. Aby skorzystać z tej usługi jedyne co trzeba zrobić to wykonać trzy podstawowe kroki czyli:

  • wybrać interesującą nas ofertę – wysokość kwoty jakiej akurat potrzebujemy oraz ilość miesięcy w ciągu których planujemy spłacić pożyczkę;
  • wypełnić formularz on line dostępny na stronie internetowej;
  • umówić się na wizytę kuriera, który doręczy pod wskazany adres umowę do podpisania.

Aby wypełnić te kroki potrzebny jest Ci jedynie dowód osobisty, numer konta bankowego i numer telefonu. Umowa zostanie dostarczona na Twój adres przez kuriera Mikroraty. Dzięki temu unikniesz chodzenia po urzędach, załatwiania formalności, zbierania dokumentacji i żmudnego czekania w kolejkach.

Jeśli nie lubisz nadmiaru formalności, takich jak papierki, podpisy, stemple z urzędu, zaświadczenia, wyciągi z konta, to rozwiązanie to jest idealne dla ciebie. Co więcej, unikniesz procedury, która w bankach trwa zazwyczaj kilka tygodni. Nie będziesz musiał stać w długich kolejkach i tracić cennego czasu, który zapewne chciałbyś spożytkować inaczej.

2. Gotówka z pożyczki od razu wpływa na Twoje konto

Brakuje Ci niewielkiej kwoty? Spotkały Cię nieoczekiwane wydatki? Zepsuł ci się sprzęt domowy, samochód czy laptop? Chcesz gdzieś spontanicznie wyjechać na kilka dni? Wystarczy, że zarejestrujesz się na witrynie Mikrorata.pl i wypełnisz wniosek online o pożyczkę – to bardzo proste, przystępne rozwiązanie dla praktycznie każdej osoby, ponieważ oferta jest na tyle obszerna, że obejmuje bardzo szeroką grupę docelową. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Do sfinalizowania całego procesu wystarczy kilka kliknięć. Jeżeli nagle zabrakło Ci funduszy na przykład na wakacje, remont, nowy sprzęt domowy lub cokolwiek innego, co wymaga szybkiego zdobycia dodatkowej gotówki, być może dobrym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki internetowej. Wnioski na Mikrorata.pl są rozpatrywane bardzo szybko, a pieniądze od razu trafiają na Twoje konto. Wystarczy poczekać kilkanaście minut i już możesz cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki. Wypełnij wniosek, a sam się przekonasz jakie to jest proste i przyjemne.

3. Nie trzeba wstawać z kanapy, aby zaciągnąć pożyczkę on line

Pożyczkę on line na Mikrorata.pl możesz wziąć w każdej chwili. Nieważne czy jest ranek, środek dnia czy noc, nieważne czy akurat siedzisz ze znajomymi w kawiarni czy oglądasz film w telewizji. Nie musisz jeździć do banku i czekać w długiej kolejce. Wystarczy wejść na Mikrorata.pl i nie martwić się sprawami finansowymi. Jest to rozwiązanie nie tylko dla osób, które po prostu nie chcą ruszać się z domu, ale także dla wszystkich zabieganych osób, pochłoniętych życiem zawodowym czy obowiązkami związanymi z życiem rodzinnym – w takich właśnie sytuacjach permanentnego braku czasu często znajdują się nasi klienci, dlatego wychodząc im naprzeciw dostosowaliśmy ofertę pożyczkową właśnie do ich preferencji, możliwości oraz potrzeb.

4. Brak rat i krótki termin spłaty.

Istotną zaletą jest łatwość spłaty pożyczki online. Pożyczkę możesz spłacić jednorazowo lub we wcześniej ustalonych ratach. Jeśli uważnie zapoznasz się z wybraną ofertą i zweryfikujesz swoje możliwości spłaty pożyczki, spłata nie powinna stanowić większego obciążenia dla domowego budżetu.

5. Brak BIK

Istotną zaletą pożyczek internetowych jest to, że nie wymagają one zabezpieczeń. W związku z tym potencjalny pożyczkobiorca nie ma obowiązku przedstawiania zaświadczeń o wynagrodzeniach poręczycieli. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie będziesz musiał prosić swoich bliskich o tego rodzaju przysługę. Takie sytuacje są dość niezręczne zarówno dla ciebie, jak i dla drugiej osoby. Zaciąganie pożyczek przez Internet umożliwia ci pozostanie anonimowym. Nikt z twoich bliskich wcale nie musi się dowiedzieć, że zaciągnąłeś pożyczkę. Pamiętaj, że korzystając z Internetu zawsze zostaniesz anonimowy wśród swoich bliskich i rodziny.

Instytucje pozabankowe nie weryfikują danych potencjalnego pożyczkobiorcy w BIK. O uzyskanie pożyczki mogą się starać osoby zadłużone. Czasami zdarza się, że instytucje pozabankowe weryfikują swoich klientów w Biurach Informacji Gospodarczej. Można tam uzyskać informacje dotyczące tego czy zalegamy z płatnościami za telefon, czynsz itp. Mogą również zweryfikować czy zwlekasz z innymi nieuregulowanymi zobowiązaniami. Jeśli okaże się, że jesteś niewiarygodny to firma pożyczkowa odmówi przyznania ci środków finansowych. Jeśli więc masz jakieś nieuregulowane zobowiązania, spłać je przed wypełnieniem wniosku o przyznanie pożyczki internetowej. Takie działanie pozwoli ci na zaciągnięcie nowego zobowiązania i uchroni cię od wpadnięcia w wir zadłużeń.

Zapraszamy osoby, które posiadają własne doświadczenia z zaciąganiem pożyczek on line do dzielenia się innymi zaletami czy spostrzeżeniami w związku z tego typu ofertą.

One thought on “Pożyczki on line

  1. Dobry tekst sama brałam pożyczkę on line i wymienione zalety są realne. Przy czym sama zaciągałam niewielką gotówkę, nie wiem jak to jest w przypadku większych pożyczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *