Pożyczki pozabankowe przez internet

zaciąganie pożyczki pozabankowej przez internetW sytuacjach, gdy potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki, a nasze konto świeci pustkami, pozostaje sięgnąć po zewnętrzne źródła finansowania. Banki jednak mogą nas zniechęcić swoimi skomplikowanymi procedurami kredytowymi, których czas trwania ciągnie się czasami w nieskończoność, a ostateczna decyzja może okazać się negatywna. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest sięgnięcie po pożyczkę pozabankową, szczególnie, że obecnie można to zrobić praktycznie całkowicie przez internet.

Jest to sposób na pieniądze, który staje się coraz popularniejszy, ze względu na przystępność całej procedury. Z tego też względu coraz więcej osób szuka informacji z różnych źródeł odnośnie do tego, jak w praktyce wygląda zaciągnięcie pożyczki na raty, jakie warunki trzeba spełnić, na co trzeba zwracać uwagę i wiele innych. Na naszym blogu staramy się systematycznie opisywać te wszystkie kwestie. Obecnie zanalizujemy pożyczki pozabankowe i udzielimy odpowiedzi na pytanie z jakimi korzyściami wiąże się skorzystanie z takiej oferty.

Pożyczka przez internet to prostota i szybkość

Często przed zaciąganiem kredytów w banku zniechęca nas mnogość dokumentów, które należy wypełnić, długi czas oczekiwania oraz obawa, że nasz wniosek nie zostanie rozpatrzony pozytywnie. A przecież w życiu często zdarzają się okoliczności, w których potrzebujemy gotówki najszybciej jak się da, bez zbędnych komplikacji. W takiej sytuacji uratować nas może wzięcie pożyczki pozabankowej przez internet. Jej zaciągnięcie jest wyjątkowo proste.

Wystarczy wejść na stronę Mikrorata.pl i wypełnić odpowiedni formularz. Nie ma potrzeby składania wielu zaświadczeń innej dokumentacji, której zebranie wymaga wiele czasu. Wystarczy:

 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy,
 • stały dochód,
 • numer rachunku bankowego.

Czas oczekiwania na decyzję zajmuje najdłużej kilkanaście minut, dzięki czemu możemy się cieszyć dodatkową gotówką zanim zdążymy wypić herbatę. Szybkość w odpowiedzi na formularz pozwala w ekspresowym tempie dowiedzieć się czy nasze aktualne problemy z gotówką są w ten sposób rozwiązane, nie musimy się tym samym stresować całymi dniami w oczekiwaniu na odpowiedź, a elastycznie dopasowujemy swoje dalsze plany do bieżącej sytuacji.

Bezpieczeństwo przy zaciąganiu pożyczki pozabankowej

Przy braniu pożyczki pozabankowej przez internet często możemy mieć różne, związane z tym obawy. Czy uda się spłacić pożyczkę na czas? Czy nie spowoduje to późniejszych długów? Mikrorata.pl dba o bezpieczeństwo klienta. Proces brania pożyczki jest wyjątkowo bezpieczny i skutecznie minimalizuje ryzyko pojawienia się późniejszych problemów finansowych. Dlatego też czasami osoby ubiegające się o pożyczkę proszone są w przypadku pojawienia się wątpliwości co do możliwości późniejszego spłacania rat o podanie dodatkowych danych – jest to powodowane chęcią zapewnienia jak najlepszych warunków i komfortu także dla klienta.

Dodatkowo, serwis Mikroraty gwarantuje odpowiednie dopasowanie pożyczki do preferencji klienta. Na stronie portalu znajduje się harmonogram spłat i kalkulator rat umożliwiający pełną kontrolę nad zaciągniętą pożyczką. Pozwala to każdej osobie na szybkie zapoznanie się z należnościami finansowymi i warunkami zaciągania pożyczki oraz swobodne dostosowanie oferty do swoich własnych potrzeb oraz aktualnych możliwości. Kwoty także są różnorodne – od 1000 zł do nawet 10 tysięcy, co umożliwia klientowi dobranie zarówno ilości pieniędzy jak i czasu spłaty.

Komentujesz: “Pożyczki pozabankowe przez internet

 1. A czy taka pożyczka pozabankowa, to nie jest to samo, co pożyczka na dowód? Z tego, co czytam to wychodzi na to, że i jedną i drugą można dostać przez internet i że niczego prócz dowodu nie trzeba. To prawda?

 2. takiej pożyczki pozabankowej przez internet nie dostaną osoby, którym raz powinęła się noga i są w BiK…Ale gdybym składała wniosek, to przynajmniej szybko dowiedziałabym się czy pożyczka została mi przyznana czy muszę szukać dalej.

 3. Procedura wnioskowania o taką pożyczkę przez internet wydaje się bardzo jasna i przejrzysta. Nie wiem czy tak mają wszystkie firmy pozabankowe czy tylko Mikrorata, ale przynajmniej wiem, co czytam i co muszę zrobić. I wydaje się, że trzeba się naprawdę bardzo „postarać”, by pożyczki nie dostać…

 4. Rzetelny tekst. Od razu wiem, co muszę zrobić, by dostać pożyczkę. Dużo już i czytałem i słyszałem o pożyczkach pozabankowych. Poszukam jeszcze dodatkowych informacji w internecie i być może się zdecyduję. I zgadzam się z autorem – jeśli akurat znaleźliśmy się pod finansową ścianą, to czasem taka pożyczka na raty czy nawet na małą kwotę, to jedyne rozwiązanie.

 5. Korzystałem z oferty Mikroraty i mogę podpisać się pod wszystkimi, opisanymi tu zaletami pożyczki pozabankowej. Praktycznie wszystko dało się załatwić przez internet, a kontakt z doradcą jest naprawdę dobry – odbierają telefony (co patrząc na inne firmy oferujące pożyczki wcale nie jest takie oczywiste), mają wiedzę i potrafią odpowiedzieć na pytania klienta.

 6. To chyba logiczne, że jak ktoś bierze pożyczkę (czy to pozabankową czy jakąś inną), to nie po to, by mieć problemy finansowe, a po to, by rozwiązać te, które już ma. A jak ktoś jest durny i nie umie korzystać z pożyczek, to nawet przy najlepszej ofercie wpędzi się w długi. Na głupotę nie ma lekarstwa :/

 7. Bank odmówił mi pożyczki na kwotę 10 000 złotych, bo nie miałem umowy o pracę. Potrzebną mi kwotę dostałem u Mikroraty i nagle okazało się, że można dostać pożyczkę pozabankową nawet pracując na zleceniu. Także z własnego doświadczenia mogę polecić Mikroratę wszystkim niedowiarkom do których sam się wcześniej zaliczałem 😉 Umowa dotarła do mnie kurierem, ale poza tym wszystko odbyło się przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *