Pożyczki ratalne

Pożyczki ratalne – brać czy nie brać?

Pożyczki ratalne - alternatywa dla wygodnych i zabieganychChociaż stare i chyba znane wszystkim przysłowie głosi „Dobry zwyczaj – nie pożyczaj”, to dziś w czasach, gdy tak łatwo można utracić płynność finansową chyba każdemu z nas zdarzyło się odliczać dni do wypłaty, zastanawiać się nad tym, skąd wziąć pieniądze na niespodziewane wydatki czy z czego opłacić rzeczy, których wcześniej czy to przez nieuwagę czy przez zdarzenia losowe nie uwzględniliśmy w swoim finansowym planie.

W takiej sytuacji można oczywiście poszukać źródeł dodatkowego dochodu, lecz po pierwsze jest to rozwiązanie dla osób, które mają na to czas, po drugie nawet jeśli zaczniemy wykonywać jeszcze jakieś zajęcie poza godzinami pracy, to zazwyczaj pieniędzy nie dostaniemy „od ręki”.

Szukając finansowego koła ratunkowego możemy również zwrócić się do rodziny pod warunkiem, że nasi najbliżsi sami nie zmagają się z kłopotami finansowymi. Ponadto, jak wiadomo, pożyczone pieniądze należy zwrócić, więc takie zobowiązanie także trzeba będzie spłacić. I wreszcie, proszenie bliskich o taką przysługę niezależnie od tego, jak dobre macie relacje zawsze jest kłopotliwe. Po pierwsze, dowiadują się oni, że finansowo sobie nie radzisz, co może stać się przedmiotem mniej lub bardziej burzliwych dyskusji i sporów, po drugiej mogą pytać o to na co i dlaczego potrzebujesz pieniędzy, mogą udzielać „dobrych rad”, komentować Twoją kondycję finansową, albo wypominać Ci wcześniejsze wydatki, które sprawiły, że teraz zmuszony jesteś pożyczać pieniądze.

Pożyczki ratalne - finansowe koło ratunkowe dla naprawdę potrzebujących

Poza tym, że możesz narazić się na nieprzychylne komentarze i uwagi, których nie masz ochoty wysłuchiwać istnieje również ryzyko, że bliscy zaczną wykorzystywać fakt, że jesteś ich dłużnikiem. Pamiętaj, że przysługa zazwyczaj rodzi przysługę, co oznacza, że pożyczając od kogoś pieniądze stajesz się od tej osoby mniej lub bardziej uzależniony.

Dodatkowo, w przypadku pożyczenia pieniędzy od rodziny, przyjaciół czy znajomych nie masz żadnego zabezpieczenia, bo tym do których dzisiaj zwracasz się z prośbą o pomoc dziś czy jutro również może zabraknąć gotówki, a w takiej sytuacji będziesz pierwszą osobą do której się udadzą przypominając o spłacie pożyczki nawet jeśli umawialiście się, że pożyczone pieniądze oddasz wtedy, gdy będziesz mógł.

Jeśli chcesz uniknąć tego rodzaju nieprzyjemności warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firmy pozabankowej, w której pieniądze dostaniesz „od ręki”, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych pytań, formalności, „kręcenia nosem” i „proszenia się o pieniądze”. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to możliwe! Właśnie taką, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych ofertę pożyczek na raty znajdziesz na stronie mikrorata.pl

Pożyczki ratalne – nie bój się ich!

Pożyczki ratalne - już nie musisz prosić o pieniądze!Wiesz już, że pożyczka ratalna by Ci się przydała, ale nie jesteś pewien czy to bezpieczne rozwiązanie? A może sen z powiek spędza Ci to czy poradzisz sobie z jej spłatą? W obu przypadkach jesteśmy w stanie Ci pomóc! Mikrorata to pewność i bezpieczeństwo i świetna alternatywa dla tych, którzy z różnych względów chcą uniknąć kontaktu z bankiem, jak i dla tych, którym bank odmówił już pożyczki czy kredytu, bo te wcale nie tak łatwo dostać. Przynajmniej w banku, bo na stronie mikrorata.pl jest to dziecinnie proste! Pożyczki internetowe to alternatywa zarówno dla chwilówek, jak i dla tego, co oferują banki. Łączą one zalety już silnie osadzonych na polskim gruncie finansowych chwilówek z dobrymi cechami oferty bankowej. Nic, tylko brać!

Czym różnią się pożyczki ratalne od tego, co mogą zaoferować nam banki? Przede wszystkim dostępnością i tym, że po przyznaniu pożyczki pieniądze bardzo szybko trafiają na nasze konto. Pożyczki ratalne sprawdzą się u osób, które dopiero zaczynają zarabiać i nie mają jeszcze historii kredytowej. To również ukłon w stronę tych, których dochody nie są stałe tj. studentów i wszelkiego rodzaju freelancerów tj. copywriterów, grafików, programistów, osób zatrudnionych na umowę o dzieło etc. Jak sama nazwa wskazuje największą zaletą pożyczki na raty jest właśnie możliwość spłaty w formie wygodnych i dostosowanych do wysokości Twojego dochodu rat. Jeśli zależy Ci na długim okresie spłaty i szybkim zastrzyku gotówki – ta oferta jest dla Ciebie!

Pożyczki ratalne – kiedy warto się na nie zdecydować?

Pożyczki ratalne skorzystaj z nich i Ty!O tym, że życie potrafi zaskoczyć raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Niestety nie zawsze są to miłe niespodzianki, gdyż prócz pozytywnych zdarzeń los może zgotować nam również wydatki, których nie braliśmy pod uwagę. Zalana łazienka? Pralka, która nagle przestała działać i którą być może fachowcowi uda się reanimować? Dziecko, które w ostatniej chwili poinformowało Cię o tym, że potrzebuje pieniędzy na szkolną wycieczkę, bo wszyscy poza nim już za wyjazd zapłacili? A może komputer, którego naprawić się już nie da, a którego niczym tlenu do życia potrzebujesz do pracy? Uporanie się z każdym z tych problemów – kosztuje. Stwierdzenie, że w życiu nie ma nic za darmo w kontekście tej sytuacji jest aktualne jak nigdy wcześniej. Czy to za wizytę fachowca, czy to za nowy komputer, czy za wyjazd swojej pociechy – będziesz musiał zapłacić. I tak, jak nie stanowi to większego problemu (może poza kurczącymi się środkami finansowymi na Twoim koncie), gdy te pieniądze masz, tak sytuacja staje się kłopotliwa wtedy, gdy rachunki czekają na zapłacenie, dziecko prosi o kieszonkowe, komputer wydał już swoje ostatnie tchnienie, a saldo na Twoim rachunku bankowym dalekie jest od tego, co chciałbyś zobaczyć wchodząc na swoje konto.

Niestety…życie jest drogie, płace zazwyczaj nie tak wysokie jakbyśmy sobie tego życzyli, dlatego nawet najbardziej oszczędnym i zapobiegliwym osobom mogą przydarzyć się przejściowe kłopoty finansowe. Nim zaczniesz rwać sobie włosy z głowy i zastanawiać się nad tym, dlaczego pieniądze nie leżą na ulicy i czy ten pierwszy milion naprawdę trzeba ukraść – zgłoś się po finansowe wsparcie do mikrorata.pl. Gwarantujemy ograniczenie formalności do niezbędnego minimum (wiemy, że nikt nie lubi tonąć w papierach), brak kłopotliwych pytań (nie przesłuchujemy naszych klientów, nie zadajemy niedyskretnych pytań i nie ingerujemy w ich życie prywatne, ani w to na co chcą przeznaczyć pieniądze), brak kruczków prawnych i ukrytych kosztów (od początku wiesz, ile będziesz musiał spłacić i ile wyniesie Twoja miesięczna rata) i szybką decyzję o przyznaniu pieniędzy (szanujemy Twój czas, wiemy, że możesz potrzebować pieniędzy „na wczoraj”, dlatego nie będziemy trzymać Cię w niepewności).

Pożyczka ratalna została mi przyznana i…co dalej?

Pożyczka ratalna - sprawdź jak łatwo ją otrzymać!Przede wszystkim cieszymy, że mogliśmy pomóc Ci w Twoich przejściowych kłopotach finansowych. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki ratalnej przeczytaj uważnie dokumenty, które najpierw zostaną wysłane na Twój podany we wniosku adres mailowy, a następnie kurier dostarczy je na Twój adres korespondencyjny.

Zapoznaj się z warunkami umowy, harmonogramem spłaty i wysokością miesięcznej raty, podpisz umowę i przekaż ją kurierowi. I to już wszystko, co musisz zrobić! Teraz pozostaje Ci jedynie czekać na pieniądze, które przelejemy na Twoje konto od razu, gdy tylko dotrze do nas umowa. Wykorzystaj je na co chcesz, a jeśli będziesz miał jakieś pytania – skontaktuj się z nami.

Nadal nie wiesz czy pożyczka ratalna jest dla Ciebie? W takim przypadku również zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.